אודות

"רגליים בשניים" הינה עמותה הפועלת למען שילוב של עיוורים ולקויי ראיה, בפעילות ספורטיבית רציפה, ברכיבה על אופניים זוגיים, המכונים "אופני טנדם".

"רגליים בשניים" הוקמה ב 2017. נמל הבית של רגליים בשניים נבחר להיות באצטדיון האתלטיקה הלאומי של ישראל בהדר יוסף, תל אביב, אצטדיון המאכלס מגוון של פעילויות אתלטיקה בענפים שונים.

האצטדיון ניחן בנגישות גבוהה, מה שמאפשר לרוכבים של "רגליים בשניים" הגעה קלה, נוחה ובטיחותית, מאזורים שונים בגוש דן ומחוצה לו.

בהקמתה, הביאה "רגליים בשניים" בשורה חדשה לתחום הרכיבה בטנדם. בניגוד לקבוצות טנדם אחרות בארץ, שפעילותן מתרכזת ברכיבת שטח או ברכיבת כביש, "רגליים בשניים" מתמחה ברכיבה אורבנית על שבילים ומדרכות בלבד, מה שמאפשר לטווח גילאים רחב יותר של עיוורים ולקויי ראיה לקחת חלק בפעילות ספורטיבית מתונה יותר.

רכיבה ממוצעת היא בין 25 ל 40 ק"מ, וטווח הגילאים ב"רגליים בשניים" הוא 25-76. "רגליים בשניים" רוכבת 3 פעמים בשבוע, שני ערבים ובוקר אחד, ובנויה על טהרת ההתנדבות, ללא מקבלי שכר !

"רגליים בשניים" רוכבת בגוש דן רבתי, מצוידת בעגלה ייעודית לטנדמים לרכיבות מרוחקות יותר, ומשתתפת באירועים עממיים רבי משתתפים כגון: סובב תל אביב, סובב כנרת, סובב עמק יזרעאל ואחרים.

/ 5.

השאירו פרטים ונחזור אליכם בהקדם
רגליים בשניים
דילוג לתוכן